joachim8

Proč Ukrajina nenasadila tanky T-80?

Proč ukrajinská armáda nenasadila do bojů na Donbase tanky T-80, když jich má ve výzbroji papírově okolo tří stovek a používala historické T-64ky?

Nejlepší odpověď
da ny

„Největším nepřítelem ukrajinských tanků jsou sami Ukrajinci“:
http://techne­t.idnes.cz/tan­ky-na-ukrajine-0z5-/vojenstvi.as­px?c=A150319_141731_vo­jenstvi_vse

Další odpovědi
Emefej

To nevím, ale na většině záběrů z oblasti nejsou T-64, ale T-72.

anonym

Vždyť nenasadili skoro nic, nehli ani prstem… nechali jen pár vojáků se motat a vzdávat se kolem ruských jednotek

Agneta

My se můžeme jen dohadovat o artefaktech z lživých médií, ale otázek by bylo vskutku hodně…je nám to tajeno. Obama veřejně přiznal, že do příprav ukrajinského konfliktu investovali…teď nevím kolik.
Zeptej se spíš, kolikrát vyšší je živ. úroveň na druhé straně hranice! Ukrajinský voják moc dobře ví, že proti separatistům nemají šanci, a že jich opravdu hodně padne, pokud se nevzdají…a tak raději „přeběhne“, nebo emigruje do Česka, kde se může dobře živit krádežemi aut :DDD