Shuffle

Proč učitelé vždy studují jen 2 obory?

Dobrý den, proč učitelé studují jenom 2 obory? Nemůžou nebo nechtějí více?

Nejlepší odpověď
quentos

Rozhodně ne „vždy“: někdy stačí jeden, někdo si dá i tři. Ale většinou dva z prostého důvodu – protože to bohatě stačí a jsou tím na VŠ vytíženi ažaž.

Další odpovědi
Ella

Zkuste si vystudovat více oborů najednou a uvidíte jaká je to procházka růžovým sadem… ono zvládnout jeden obor je někdy dost fuška, natož více.

Drap

I pokud mají zvládnout dvě aprobace, tak toho mají až až. Samozřejmě vystudovat mohou oborů kolik chtějí

anonym

Nevím 2 obory, ale ve výuce jsem používal chemii, fyziku, právo, psychologii. Učil jsem se u psychologa a chemikářky. Zbytek byla autodidaktika.