1jirka22

Proč na serveru Odpovědi.cz píší: „Odpověď na každou otázku“?

Když zůstanou nezodpovězeny nebo jsou takoví, kteří když vidí otázku proti jeho srsti, tak ji radši nahlasí…

Nejlepší odpověď
quentos

Taková otázka je tu již potřetí, používejte archiv a našeptávač.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mate-ve-sloganu-napsano-odpoved-na-kazdou-otazku-kdyz-na-kazdou-otazku-odpovedet-nedokazete?po­dobna=1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-v-nadpisu-odpoved-na-kazdou-otazku?podobna=1

Další odpovědi
anonym

… na každou „srozumitelnou“ otázku.

štamgast

Že jo, taky jsem se chtěl na tohle zeptat, měli by to změnit na „Odpověď na (skoro) každou otázku“.
Samozřejmě, je v tom marketing.

marci1

Je nás tu větší počet (i s Tebou-jsme na jedné lodi) a pokud je otázka položena srozumitelně a někdo z nás ví odpověď, dokáže poradit, tak odpoví. Nejsme lidé, kteří ví vše na 100%, ale snažíme se odpovědět dle svých schopností, znalostí a možností. Pokud se Ti bude zdát, že víš odpověď na položenou otázku, zkus odpovědět. 🙂

ReHu

Když budu chtít, mohu na nezodpovězené otázky odpovědět jakoukoliv, i třeba nesmyslnou odpovědí a budou zodpovězené všechny.
Budu naprosto v klidu, protože nesmyslných odpovědí, které VŮBEC neodpovídají na položenou otázku je tu velmi, velmi mnoho.
A nepřekvapivě jsou hojně, nesmyslně, bodovány.
Čímž hodování ztrácí jakýkoliv smysl.

bolak

tak je všechny smaž, když neodpovídaj mottu poradny