Michal Kole

Proč u různých sebevrahů, co chtějí skočit z paneláku jsou všechny složky integrovaného záchranného systému ?

Co tam dělá Hasičský záchranný sbor České republiky ?
Co tam dělá Policie české republiky ?
Co tam dělá zdravotnická záchranná služba ?

Někdy tam asistují i Měská policie, ta tam dělá co ?

Nejlepší odpověď
tom004

První chystají plachtu pro seskok,druzí ohradí místo činu umělohmotnou páskou,třetí určí případnou konečnou diagnózu a ti čtvrtí tam jenom překáží místo toho aby dohlíželi v ulicích měst na pořádek.

Další odpovědi
Drap

Nejen u sebevrahů, ale u všech nehod. Když někdo nahlásí něco takového, nikdy se pžedem neví, kdo všechno bude potřeba k poskytnutá první pomoci, k likvidaci škod a podobně. Takto je nastaven celá záchraný systém. A je to v pořádku.
Nebo by jsi snad chtěl aby volali pošťáky ?

ten který je

Tak je to i u autonehod,po­žárech atd.Nebo bys tam vyslal plavčíka?:-)

bolak

Policajti jsou tam aby dohlíželi. Většinou jen tak koukaj a kouřej cigára.
Záchranka je tam z toho důvodu, kdyby to náhodou přežil.
Hasiči jsou tam aby ho sundali, kdyby se tam náhodou zasek.
Nebo jsou tam aby natáhli plachtu, kdyby se náhodou nezasek.
Případně se taky může stát, že chytne vod cigára celej policajt a je třeba ho uhasit.
A městská? Ta je tam asi kdyby náhodou spadnul do křižovatky ve chvíli když bude na semaforu červená, tak aby mu hned napařili pokutu.

A co že se ptáš na takový věci? Chystáš nějakou akcičku, co? Ještě to nevzdávej hele, ten špunt od vany se jistě brzy najde.

honza19hk

policie s ním zpravidla vyjednává,
HZS tam je kvůli jeho případné záchraně, nebo pomoci záchranné službě se snesením onoho člověka,popř jeho vyproštění kdyby se tedy někde zasekl,nebo už nemohl slézt dolů
Záchranná služba to je snad jasný.
A měštáci jsou tam jen proto,že jsou moc akční,místo aby hlídali veřejný pořádek,popř. nějaké to parkování.

venkovan

Zapomněl jsi na „havrany“.