Proč u některých odběrů a přátel na fcb nemám možnost přidávat komentář?

V některých případech je to novinka- dříve to šlo a před několika dny jsem zjistila, že ta rubrika „přidat komentář“ zmizela.

Nejlepší odpověď
anonym

Jednoduché, změnili si úroveň nastavení bezpečnosti. Případně změnili tuto úroveň pouze pro některé příspěvky.