Proč ty opice skáčou do vody?

Je to snad opičí adrenalin?Mají rádi vodu,chápu to,ale proč to dělají takovým způsobem?
Máte někdo vysvětlení?Nemají snad jinou možnost?Ani ten ostnatej drát jim nevadí.

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=Kb0XR3_­obJ4&feature=y­outu.be

Odpovědi
Agneta

V Indii je často velké horko(přes 40°C), a když mají ještě ten kožich, tak se taky chtějí ochladit :DDD

jáára

jaky opice?

anonym

Mají stejné pohnutky, jako lidé – kteří skáčí do vody z podobně obtížných podmínek…
😉
Jsme opicím podobnější, než je některým milo.