Proč tu, sakra, ještě není kompletní blokace otázek nechtěných uživatelů?

Kdo tu ma porad cist nejake hadky, co se tu posledni dobou porad deji? Vubec me to nezajima a stve me to tu jen videt v otazkach. Proc nemuze mi kazdy profil pristupny nejaky blok list, kam si muze kazdy podle sve volby zaradit uzivatele jejichz otazky proste neuvidi? Je sice pekne, ze ma kazdy u daneho profilu, jenz se tyka urceneho adepta da jiz blokovat, ale k cemu mi je nejaka blokace, kdyz to funguje jen tak, ze mi nemuze posilat zpravy? Stejne mi nikdo nic nepise a radeji bych tech par uzivatelu tu vubec nevidel, kdyz nejsou spravci tohohle webu schopni je proste eliminovat. Uz si tu dokonce zakladaji vice uctu a opravdu mi to tu zacina vadit a to jsem se snazil byt jen nestrannym pozorovatelem. Nejsem jeden z tech Cechu, co si nechaji porad kalet na hlavu, jen aby ukazali svou trvdackost.
Admini tu asi nefungujou, jinak nechapu, proc tu nechavaj jiste uzivatele. (Vsicni vime, o koho jde)…

Nejlepší odpověď
arygnoc

ale to tu predsa funguje – ban užívateľa.

lenže v poslednej dobe sa tu vyskytuje toľko ľudského odpadu neustále sa vracajúceho pod iným nickom, že admini to buď nestíhajú alebo proste rezignovali.

už raz som si tu kvôli podobným spravil pauzu, čas na druhú prestávku podľa všetkého blíži.

😉

Další odpovědi
anonym

Jugare vy nejste dobrý člověk fakt, že ne…

Starý ocas a vyjadřuje se jako několikanásobný bonzáček z Plzně a říkají to všeci ne, že ne,právě vy tady nejvíc vyvoláváte konflikty a myslýte si, že jste zapocené slovo boží nebo co,nahlašte všechno co jsem napsala a klidně i tohle…teda upřímě řečeno kdybyste vy byl můj táta tak uteču z domu a celý zbytek života se za vás stydím.

Zbynas

Jsem pro takovou funkci, programování by mi zabralo tak max hodinku. Jen nevím, zda-li tady jsou ochotni přijmout pomoc, pochybuji, že si to sami udělají. Na to bychom čekali roky.

anonym

Admini jsou na dovče,tak to tu zatím funguje pouze nahlášením těch výrostků co jsou sprostí jako prasata.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.