Proč tu lidičky píšou upozornění na modrou lištu (vyhledávání), když je v šedivé?

Nejlepší odpověď
bolak

nostalgie, odmítání nových pořádků, kdo ví… ↓↓↓

http://img.pic­tureup.cz/11062012­/a16b47f9cf42df5a69a1f1c­15a9c9ac1dd3b0f8f­.jpg

Další odpovědi
anonym

Předpokládám, že to není barvoslepost, ale zvyk. Nová verze „šlape“ nějaké dva měsíce a Ti, co tu jsou déle, mají prostě zažitu lištu „modrou“.
Většinou, když na ni odkazuji, tak píšu, že se jedná o lištu modrou, nyní šedou. Je to otázka zvyku a určitě si zvyknou i ti nejkonzervativnější jedinci, že je to prostě jinak a přizpůsobí se.
Snažit se vzýváním starých pořádků a staré verze něco zpátky vrátit, to je čirý nesmysl. Nevrací se nic, nevrátí se tedy ani „modrá lišta“.

anonym

Vida a Vlk má vyhledávací lištu v modrém obdelníku. … Asi se na mobilním telefonu zobrazují jinak barvy.

Sůwa

Ve starší verzi serveru ta lišta byla skutečně modrá ( pro mne modrozelená ) a ten název jsem z počátku vůbec nechápala. Kdyby psali od začátku „vyhledávací lišta“, nemuselo docházet k nedorozumění dnes ani dříve. Když jsem se na to kdysi ptala, Dr.Axl mne nazval „svatá prostoto“ a můj dotaz označil jako „účelový“.

anonym

Asi mají špatně nakalibrovaný monitor :)

quentos

já ji teda mám modrou furt…

anonym

Sůwa, mne to ta barva mátla , máte pravdu