Avatar uživatele
anonym

Proč tu lidičky píšou upozornění na modrou lištu (vyhledávání), když je v šedivé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Sůwa, briketka10, anonym před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

nostalgie, odmítání nových pořádků, kdo ví… ↓↓↓

http://img.pic­tureup.cz/11062012­/a16b47f9cf42df5a69a1f1c­15a9c9ac1dd3b0f8f­.jpg

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Předpokládám, že to není barvoslepost, ale zvyk. Nová verze „šlape“ nějaké dva měsíce a Ti, co tu jsou déle, mají prostě zažitu lištu „modrou“.
Většinou, když na ni odkazuji, tak píšu, že se jedná o lištu modrou, nyní šedou. Je to otázka zvyku a určitě si zvyknou i ti nejkonzervativnější jedinci, že je to prostě jinak a přizpůsobí se.
Snažit se vzýváním starých pořádků a staré verze něco zpátky vrátit, to je čirý nesmysl. Nevrací se nic, nevrátí se tedy ani „modrá lišta“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vida a Vlk má vyhledávací lištu v modrém obdelníku. … Asi se na mobilním telefonu zobrazují jinak barvy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Ve starší verzi serveru ta lišta byla skutečně modrá ( pro mne modrozelená ) a ten název jsem z počátku vůbec nechápala. Kdyby psali od začátku „vyhledávací lišta“, nemuselo docházet k nedorozumění dnes ani dříve. Když jsem se na to kdysi ptala, Dr.Axl mne nazval „svatá prostoto“ a můj dotaz označil jako „účelový“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi mají špatně nakalibrovaný monitor :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

já ji teda mám modrou furt…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Sůwa, mne to ta barva mátla , máte pravdu

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek