Nikkol

Proč trávíte tolik času u počítače? Jste osamělí?

Nejlepší odpověď
annas

Berušinko, děkuji za podporu…

Stále se opakující otázka …

Další odpovědi
Berušinka

Nejsem osamělá, ale teďka nemám co dělat a nejsem u toho celý den, já odbíhám – uklízet, se psem apod.
Letos jsem si bohužel dovolenou nenaplánovala, protože jsem měla „jiný plán“, který nevyšel … tak holt musím občas smradit u PC. =)
Jinak včera nebo kdy tu byla anketa – v podstatě stejná http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-lidi-travi-vic-casu-u-pocitace-nez-venku

A ještě tu: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-casu-denne-stravite-u-pc
Doplňuji:
quentos – doufám, že jsem to napsala správně =D … ten by mi mohl pomáhat z angličtinou a začít učit němčinu =D =P

quentos

jednak – a jednak na něm pracuju, překládám

dědapetr

Baví mě to a netrávím moc času u počítače,mám i jinou práci a osamělý nejsem, momentálně mám kolem sebe 4 vnoučata a 5 dospělých.

arygnoc

počítač mne částečně živí, jsem fakticky non-stop připojen, takže je to „jenom další otevřené okno“.

johana 56

Občas osamělá,nyní dlouhodobě imobilní.Jak jinak vyplnit spoustu volného času,který najednou mám?