Dismas

Proč tolika lidem vadí, když se řekne, že ČR je ve východní Evropě?

Nejlepší odpověď
mosoj

ČR je a vždy byla ve střední Evropě.

Další odpovědi
Kepler

Až tak mi to nevadí, protože to říkají lidé nevzdělaní. Hodně z nás taky neví, v které části USA je stát Maine.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/St%C5%99ed­n%C3%AD_Evropa

ReHu

Protože to není pravda?

gecco

Máš statistiku??
Já nikoho takového neznám…
😉

ten který je

Protože ČR není ve východní Evropě.Klíčem může být to, že státy východní Evropy spadají pod vliv východních církví, tedy pravoslaví.Jedná se tedy o Rusko, východní Ukrajinu a balkánské státy kromě Chorvatska, které je katolické.

klumprt

Jednou to možná bude čest. Možná to nebude ani tak dlouho trvat.

Drap

Kde jsi získal takovouto informaci. Podle mne sis ji vycucal z prstu a neni ničím podložena.

Šidlo

,,východná európa" môže byť východná politicky, geograficky, kultúrne, ekonomicky a ako hovorí ten, který je aj nábožensky

česko je západná/stredná európa ,,len" geograficky a nábožensky.......

a áno, niektorí ľudia sú nahnevaní ked im niekto pripomína, že sú z typickej postkomunstickej krajiny.....niekomu vadí to post-, niekomu -komunistickej

anonym

já osobně beru východní Evropu až od Ukrajiny

anonym

Mne to nevadí, vadilo by, kdy se říkalo, že ČR je na severu Islámského státu!

anonym

Naší generaci to nevadí, protože 40 let jsme byli její součástí (což znamená VÝCHODNÍHO BLOKU socialistických států).
Takže MY S TÍM PROBLÉM NEMÁME.
Jestliže to vadí Vaší generaci, tak to už je jen a jen VÁŠ PROBLÉM.
A na okraj.Také jsem se ještě nesetkal s člověkem, kterému by to vadilo.

lexx

protože vždy platilo „chudý východ, bohatý západ“ dneska dvojnásob (ceny : mzdy a platy)

setapouch

barbakan: odpověď neodpovídá na položenou otázku.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.