klumprt

Proč tolik lidí zajímají čísla označená v sudoku v Blesku dne 2.1.2015?

Nejlepší odpověď
arygnoc

je to provokácia.

tazateľ chce čísla zo sudoku z 23. strany blesku zo dňa 2. 1. 2015.
ten deň ale blesk vyšiel iba na 22 stranách.

zdroj: http://www.press-report.cz/www-blesk-cz-denik-archiv

;-Q

Další odpovědi
gecco

Zřejmě začala nějaká velmi zajímavá soutěž e excelentní ceny…
;-DD

Minas

Asi to bylo nějak těžké :D

anonym

To by mě taky zajímalo-tak jdeme do toho…
http://www.jpeg­.cz/obrazek/e­eZc

marci1

Protože jjj … 🙂

anonym

marci1: S tímhle opravdu nemám nic společného, však to ani nenese můj rukopis.

mosoj

Ano. Jde o milion.
Právě jsem to doluštil a poslal.
Arygnoc plácá do vzduchu.

Kiky130

Mosoj ty si to sudoku našel na internetu nebo máš ty noviny?
Evča7 tak sem dej odkaz prosím

evča7

je to otázka na soutěž v BLESKU

ladazb

mosoj nám poradí :) a pak se rozdělíme.Ale čísla potřebujem do 12.00 pm.A věřim tomu,že ji sem mosoj hodí po dvanácté :)Jinak příště zkusit knihovny.

trunity007

Kde jste prosim vas nasel sudoku? Rodicum to take prislo. Dekuji