Avatar uživatele
jirkec

Proč tolik lidí odsuzuje kulturistiku, když spojuje sport, životní presvedčení a umění?

Doplňuji:
Novaky: Že o žádných nevím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Tak on je rozdíl mezi kulturistou a kulturistou.
Já to jako sport moc nevidím,jako umění už vůbec ne.Životní přesvědčení vypadat dobře je sice fajn,ale co po vyracovaných svalech,když nemají žádnou výdrž a sílu.
Nemyslím si,že by lidé odsuzovali kulturistiku jako takovou,ale pokud se tvorba svalů nedělá za pomoci poctivého cvičení,ale za pomoci berliček jako jsou zmíněné steoroidy,anabolika a jiné podpůrné sračky,tak to sorry,ale to není sport.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Neb berou drogy (ne heroin ale různá anabolika, apod.), přebytek testosteronu z nich dělá raplíky a když se nevyrovnaná povaha snoubí s více svaly, než je obvyklé, je z toho pěkná bitka často kvůli blbosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Kulturisté – někteří a málo jich není, vypadají jak chodící,pózujíci a lesknoucí se tragikomedie. PROČ to ti lidé dělají? Něco nebude úplně v pořádku,řekl bych.
Motivaci mužů jsem ale snad schopen i pochopit. Nakonec – jejich těla,jejich život.
Ale ty ženské.......­.............­.......to je fakt síla!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

mezi kulturistama je hodně kriminálníků
Doplňuji:
To jirkec: máš štestí a přeju ti to. Byl bych rád, kdybys to dotáhl na nádherný sport. Bohužel nejsem dnešní. Já potkal jen blbečky, co se scházejí v posilovnách a přátelsky si rozbijí hubu, kdykoli se ožerou. Pokud se neožerou, hledají, co by ukradli.
Osobně ti přeji, aby tě toto prostředí neovlivnilo

Upravil/a: novaky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
piskott

všecho má své přiznivce a odpůrce 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek