jirkec

Proč tolik lidí odsuzuje kulturistiku, když spojuje sport, životní presvedčení a umění?

Doplňuji:
Novaky: Že o žádných nevím

Nejlepší odpověď
iceT

Tak on je rozdíl mezi kulturistou a kulturistou.
Já to jako sport moc nevidím,jako umění už vůbec ne.Životní přesvědčení vypadat dobře je sice fajn,ale co po vyracovaných svalech,když nemají žádnou výdrž a sílu.
Nemyslím si,že by lidé odsuzovali kulturistiku jako takovou,ale pokud se tvorba svalů nedělá za pomoci poctivého cvičení,ale za pomoci berliček jako jsou zmíněné steoroidy,anabolika a jiné podpůrné sračky,tak to sorry,ale to není sport.

Další odpovědi
huxa

Neb berou drogy (ne heroin ale různá anabolika, apod.), přebytek testosteronu z nich dělá raplíky a když se nevyrovnaná povaha snoubí s více svaly, než je obvyklé, je z toho pěkná bitka často kvůli blbosti.

fcoop

Kulturisté – někteří a málo jich není, vypadají jak chodící,pózujíci a lesknoucí se tragikomedie. PROČ to ti lidé dělají? Něco nebude úplně v pořádku,řekl bych.
Motivaci mužů jsem ale snad schopen i pochopit. Nakonec – jejich těla,jejich život.
Ale ty ženské.......­.............­.......to je fakt síla!

novaky

mezi kulturistama je hodně kriminálníků
Doplňuji:
To jirkec: máš štestí a přeju ti to. Byl bych rád, kdybys to dotáhl na nádherný sport. Bohužel nejsem dnešní. Já potkal jen blbečky, co se scházejí v posilovnách a přátelsky si rozbijí hubu, kdykoli se ožerou. Pokud se neožerou, hledají, co by ukradli.
Osobně ti přeji, aby tě toto prostředí neovlivnilo

piskott

všecho má své přiznivce a odpůrce 🙂