Proč tolik lidí odsuzuje kulturistiku, když spojuje sport, životní presvedčení a umění?

Doplňuji:
Novaky: Že o žádných nevím

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak on je rozdíl mezi kulturistou a kulturistou.
Já to jako sport moc nevidím,jako umění už vůbec ne.Životní přesvědčení vypadat dobře je sice fajn,ale co po vyracovaných svalech,když nemají žádnou výdrž a sílu.
Nemyslím si,že by lidé odsuzovali kulturistiku jako takovou,ale pokud se tvorba svalů nedělá za pomoci poctivého cvičení,ale za pomoci berliček jako jsou zmíněné steoroidy,anabolika a jiné podpůrné sračky,tak to sorry,ale to není sport.

Další odpovědi:

Stříbrný

Neb berou drogy (ne heroin ale různá anabolika, apod.), přebytek testosteronu z nich dělá raplíky a když se nevyrovnaná povaha snoubí s více svaly, než je obvyklé, je z toho pěkná bitka často kvůli blbosti.

Zlatý

Kulturisté - někteří a málo jich není, vypadají jak chodící,pózujíci a lesknoucí se tragikomedie. PROČ to ti lidé dělají? Něco nebude úplně v pořádku,řekl bych.
Motivaci mužů jsem ale snad schopen i pochopit. Nakonec - jejich těla,jejich život.
Ale ty ženské. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . to je fakt síla!

Pokročilý

mezi kulturistama je hodně kriminálníků
Doplňuji:
To jirkec: máš štestí a přeju ti to. Byl bych rád, kdybys to dotáhl na nádherný sport. Bohužel nejsem dnešní. Já potkal jen blbečky, co se scházejí v posilovnách a přátelsky si rozbijí hubu, kdykoli se ožerou. Pokud se neožerou, hledají, co by ukradli.
Osobně ti přeji, aby tě toto prostředí neovlivnilo

všecho má své přiznivce a odpůrce :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.