Bronzový

Proč tolik lidí nadává na Windows Vista?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Windows Vista bol nedokončený prechodný operačný systém medzi WXP a W7. Ľudia zvyknutí na pohodlie WXP sa odrazu dostali pred nedokončenú novinku (Vista) pre zdržanie vývoja W7, nanútenú predajcami (možno aj výrobcami počítačov, ale tu nie som si istá) v nových počítačoch, v očakávaní reklamou propagovaného. Mala som možnosť testovať aj túto "novinku", veľmi rýchlo som sa rada vrátila na WXP a počkala na W7.
Zjavne túto skúsenosť malo viacej ľudí.
cochee, postupným zlepšovaním Visty, Microsoft ju priblížil k W7, ale medzitým, to množstvo zo zúfalstva vytrhaných vlasov...

Další odpovědi:

Stříbrný

Dnes už pouze ze setrvačnosti. Ze začátku byly tak pošpatnělé, že lidi ihned přešli na Sedmy, jakmile byly k dipozici. Nezjistili tak, že se Visty dále opravovaly a nakonec to byl ucházející OS, hlavně z důvodu, který jsem sem napsal před pár desítkami sekund a nechce se mi to opisovat znovu, takže odkaz viz Zdroj.

led: ano, přesně tak :-)

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ jak-dal-s-notebookem-asus-m70v r-za-30-000-po-6-letech-s-w-wi sta-uprgradovat-na-novy-os-neb o-koupit-novy-stroj

Protože stály vždy za prd....

Pokročilý

Já měl Vistu a byl jsem spokojen! Je pravda, že byly pomalejší a měly bezpečnostní chyby.

Pokročilý

Protože trpěly "porodními" bolestmi. Po dlouhé době, tam byl zase skok v technologiích, a to se podepsalo menší rychlostí systému a většími nároky a hlavně to, že někdo řekl že stojí za prd. Protože pověst je jedna z věcí, která winy předbíhá ještě před vydáním. Stejně jak lidi nadávají na Win8. Soudný člověk věděl, že je to pokrok a pár chyb tam bude... Ale bohužel dnešní zdegenerovaní lidé nedokáží uznat, že start menu je přežitek, přestože v dnešním počtu aplikací v nabídce start něco najít je za trest...

Bronzový

Mám Vistu, doteraz, od r. 2009 spolu s novou zostavou. Nemal som s ňou žiadne problémy. Ale uvidím aké problémy bude mať s W 10.

Pokročilý

Protze Visty jsou takovej Android mezi windowsama. Vypadaj hezky, ale sekaj se, zerou ramku uplne neskutecne a po par tydech zkratka uplne nepouzitelny.

Zlatý

Já na to nenadávám. V životě jsem to neviděla.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.