Green

Proč tolik hřeje?

Potřebuji poradit ..... můj počítač strašně hučí a přehřívá se a já nevím čím to je … Poradte Prosím …

Nejlepší odpověď
arygnoc

vyčistit ventilátory a počítač vůbec (vypnutý, odkapotovaný, jemně vysavačem a štětcem, nepoužívat vodu, podle možnosti bez doteku vysavač součástek)

Další odpovědi
anonym

tak jak píše arygnoc-vyčistěte jej, pokud půjde, tak jej vyčistěte i po softwareové stránce

Heřman

Nejlepší by bylo jemně vyčistit počítač ze vnitř a ještě vyšistit počítat tak že vymažeš z disku to co nepotřebuješ a co tam nepatří a nebo ještě defragmentovat disk (seřadí se složky tak aby PC pracoval rychleji a nezatěžoval ho tolik).

lexx

Ano, vyčistit, případně promazat ventilátor a když nepomůže vyměnit. Nový není drahý cca 200–300 Kč. Výměnu zvládne průměrný kutil domácí, 4 šroubky a dva kablíky.