Jackie-My

Proč to Zoner dělá?

Když otevřu jakoukoliv fotku v Zoneru, celá se sama a automaticky „zeštíhlí“ a ničí se tím i detaily (A to už když se otevře, stačí jí mít jen ve správci). Jak je to možné a dá se s tím něco udělat ?
Ukázka problému:
Vlevo je fotka otevřená v Zoneru (pouze správci) „zeštíhlená“ a „zdeformovaná“. Vpravo je původní a kvalitní.
http://nd06.jxs­.cz/569/462/201151a812_9­7527766_o2.jpg

Nejlepší odpověď
Emefej

Jaké máš nastavení v Možnostech na kartě Náhledy? Nemáš tam náhodou zvolenou možnost „Uživatelská“? Pokud ano, zkus to změnit na něco jiného.

arygnoc

skúste nastavenia (setting) v zoneri.