lucille

Proč to všem tak vadí?

ahoj, jsem lesbička a všem v mojem okolí to strašně vadí chtěla bych se zeptat proč? vždyt je to uplně normální věc…nebo snad ne?

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Umím si dost živě představit, jak asi museli reagovat lidé, kteří vás odjakživa znají. Hlavně rodiče. Je normální, že když je člověk trochu jiný, než ostatní očekávají, že bude, tak že reagují mnohokrát neadekvátně. Mnohdy se může objevit i nepřátelství. Svoji orientaci nezměníte a okolí musí pochopit, že oni také ne. Prostě musíte zatnout zuby a určité věci nechat vyšumět. Připravte se na to, že vám hodně lidí bude tvrdit, že vlastně lesbička nejste a že tohle vaše „období“ pomine. Na nic si nehrajte, buďte sama sebou, a časem se s tím vaše okolí určitě smíří. Nic jiného jim totiž ani nezbyde…

Další odpovědi
Michal

Kdo jakkoli vybočuje z řady ,většinou stádu vadí.Pak jsou tu klamné výklady církve ,dost zakořeněné a pozůstatky komunismu:je nemocná!Ale dnes jsme jinde: Jste jinak orientovaná,ne nemocná.Žijte v klidu svůj život a nenechte si mluvit do soukromí.Lidi se snad za nějaká léta změní,doufejme…

fortin

Ale jdi ty, mě to vůbec nevadí. Hlavně abys byla šťastná.

Džanička

Afro.minerva má pravdu,dodám snad jen to,že dnešní populace je zkrátka taková,odsuzují lidi podle toho jak vypadají,jestli je někdo bílý,černý nebo žlutý,jestli je gay nebo lesbička,obézní nebo štíhlí,chytrý nebo hloupý,bohatý nebo chudý atd,atd.Všichni jsou to lidi.Já bych si toho nevšímala,zbytečně tě to bude trápit,jednou možná budeš pro ně někdo,a oni pochopí že jsi vlastně úplně normální..

panenka

vykašli se na druhých a hotovo s něma žít nebudeš

Jakub

Možná, tvému okolí nevadí, co jsi, ale jak se chováš. Zapřemýšlej.

katany007

ahoj. Pro některé lidi je to něco nového, jiného a tak se toho bojí a odsuzují to.Neuvědomují si, že jste stejní, možná i lepší lidi, než oni.

johny.bello

Je to normální věc, jenže ostatním vždycky bude vadit jak bych to řekla vybočení z řady. Takže pokud nejste běžný pár jako Muž-žena uvidí vás spoustu lidí jinak. Kdyby to bylo na světě jinak, kde by byli jen lesbičky a gayové a začali by se objevovat vztahy muž-žena asi by to byl úplně stejný případ. Jde tady o jakési vžité tradice které se ostaním zdají být porušovány.