Larissa

Proč to ti lidi vůbec dělají?

Na internetu http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/252138-virus-schopny-vyhladit-polovinu-lidstva-stvoril-nizozemsky-vedec.html jsem našla článek, že vědec vynalezl nový virus, který může zničit polovinu lidstva… A já se ptám… Proč to vůbec udělal?

Nejlepší odpověď
tom004

Příroda ví co činí.Na dinosaury stačilo,aby si přitáhla z vesmíru pár „oblázků“. No a když jí došlo,že jí začínáme přechytračovat,tak nás nechá,ať se zlikvidujeme sami.Třeba po nás konečně přijdou nějaké rozumné bytosti.

Další odpovědi
Drap

Třeba chtěl vynalézt něco uplně jiného.To se často stává

hanulka11

chce se odlišit , že vynalezl něco s čím má nad lidmi moc.....

Tíšek99

Je to prostě šáhlej debil!
Asi převtělenej Hitler.

Fun1k

Chtěl vědět, jestli se mu to podaří. BTW pokud během následujícího týdne nepomře polovina lidstva, oficiálně to označuji za „Novinkovinu“.

pat a mat

Je dobré přečíst nejen nadpis ale i článek.

arygnoc

proč lidi lezou na Everest?
Proč se potápí bez kyslíku hlouběji a hlouběji (i za cenu života)?
Proč dělají tolik pošetilostí?

Zvědavost, adrenalin, snaha něco dokázat.
A jak bylo zde řečeno – je zapotřebí si přečíst celý článek, i když z toho jde husí kůže (Pánu Nobelovi se taky nepovedlo prosadit používaní dynamitu jen pro mírové účely).