Women.Deluxe

Proč to tak je…?

Nedávno před 13 dny jsem se dala to vztahu s klukem..prvni dny byly vpoho ale pak…vubec netravime spolu cas ani smsky mi skoro uz nepise..nemima na me cas…co mam delat? Mam strach ze to nemysli semnou vazne…

Nejlepší odpověď
MartinR

a nezačala si ho nudit … nebo nutit k něčemu co nechce? není chyba v tobě? zeptala ses ho co se děje
… women.deluxe (zajímavý nick, takový skromný)
… zkus i o prázdninách zapracovat na češtině
– – –
k čemu je spousta sms … já napíšu tak 5–10 sms za měsíc a to pracovních, ne partnerce … pokud, tak ji volám, ale raději se sejdu … sms neřekne nic o náladě

Další odpovědi
hanulka11

zřejmě to není ten pravý – pokud je to jak píšeš, nemyslí to s tebou opravdu vážně -zapomeň na něj

bolak

Třeba mu jen došel kredit. Zkus mu dobít simku a třeba vám to zase začne klapat.

terry

Vypadá to, že si to představoval jiné.
Neměj strach a najdi jiného – lepšího.