Lucy13

Proč to tak je??

Nechápu to.. mám období, kdy mám hezkou plet a zase období kdy mám akné ☹, vždycky přijde období ak na 3 týdny kdy mám to akné ☹

Nejlepší odpověď
hanny 2

Akné souvisí s hormonálními změnami v organismu,kdy ženy mají „své dny“.

Další odpovědi
BandiOl

Souhlasím, u žen to bývají hormonální změny. Těžko se to ovlivňuje. U našeho teenagera, se snížil o 90% počet akné po užití detoxikační sady Optimal Pack 2. Ale on je mužského pohlaví a hormony se tam bouří v jiném „rytmu“.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?ocista-detoxikace-regenerace,25

Otázečka

Tyto problémy mám také ale pomáhá mi čistící přípravek : HLOUBKOVĚ ČISTICÍ GEL CLEAN DEEPER
Vyčistí póry do hloubky a předchází vzniku pupínků a černých teček. Osvěžující složení s drobnými peelingovými zrníčky a perličkami s kyselinou mléčnou.

Zdroj: http://www.ni­vea.cz/Vyrobky/Pe­ce-o-plet/pure-effect/Hloubkove-cistici-gel-Clean-Deeper