lucille

Proc to tak je?

proc kdyz máme dlouho ruce nebo nohy ve vodě tak se na nich udělajou neco jako vrásky nebo jak to mam říct ale na zbytku těla se to neudelá i kdyz sme ve vode treba celej den?

Odpovědi
Nikuška

varhnky :D:D:D tomu rika moja teta :D :) bo to jsou nejměkčí časti? :) nebo ja nwm

vyneve

proto, že zbytek těla je pokryt i tukovými žlázkami které kůži chrání a které nejsou na rukou a nohou ?
tipuju..