roxy52

Proč to tady tak brzy končí?

Pokud si dobře pamatuji,tak se tady otázkovalo a odpovídalo , pomalu celou noc............a tedˇ odbyde půlnoc a tady to utichne.:((
Doplňuji:
Pro ti,kteří nechápou (otázku)-Nemám na mysli zvukové ticho.

Odpovědi
Miroslavst

Kdo je tady ticho?
Doplňuji:
Čekal jsem nějakou další otázku, bohužel se nedočkal.

iceT

UUUUÁÁÁÁÁ!

Neonka

Dobře 🙂 , já si dneska nařídím budík na tři ráno a pak sem dám otázku :
Nevíte někdo náhodou, proč si lidé nastavují na budíku zvonění v tak nekřesťanskou dobu ? 🙂

ReHu

Není každý den posvícení 🙂

Ale máš pravdu.