Avatar uživatele
aďa66

proč to říkáte, když to (někteří) a ni nedodržujete?

Kluci… všichni říkáte ,že se vám více líbí přirozená děvčata a přesto se otočíte za každou zmalovanou holkou… Proč??
Doplňuji:
Badisko- nemyslela jsem že by jsem byla nasraná nebo tak ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

aby jste vy prirozene nebyly nasrane ze kdyz se zmalujete tak vypadate jak klauni…ja jsem zlatej stred …libi se mi kdyz je holcina nalicena ale nesmi to prehanet…a navic ne kazde liceni slusi…a taky ne kazda se umi namalovat…aby prave nevypadala jako klaun…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

Někdy se otáčíme překvapením, co jinak asi hezká holka se svým xichtíkem dokáže udělat, nemusí to být vždy za krásou…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Za každou asi ne,ale za každou hezkou nebo hezky nalíčenou-čemuž třeba ty už budeš říkat zmalovaná.
Mužské plémě to tak má už od pradávna,potřebuje vidět-ženě naopak stačí kuknout koutkem oka,aby obhlídla situaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Vyrostou z toho. Já se nemaluji vůbec (nebaví mě to a ani mi to nesluší) a můj přítel to spíše oceňuje :) Navíc sám chápe, že není moc příjemné si pořád hlídat rozmazané oči a podobně. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lleni

Jo přesně to by mě taky zajímalo… Ty nejzmalovanější husy sou vždycky nejoblíbenější…ne­vím čím to je ale možná si kluci myslí že je ta holka přirozená, a ona je zmalovaná… Prostě to možná nepoznaj…nevim..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sice už kluk nejsem, jsem zralý muž, ale občas se taky otočím za zmalovanou holkou, ale z toho důvodu abych se podíval jak vypadá zezadu a mohl si říci "tak takovouto zrůdu bych doma nechtěl ".Promiň to ošklivé slovo, ale některé zmalované holky tak vypadají.

0 Nominace Nahlásit