Proč to není pravda i v naší republice, že s únosci a teroristy se nevyjednává?!

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/394065-za-unesene-cesky-v-pakistanu-zaplatilo-cesko-145-milionu-korun.html

Nejlepší odpověď
ten který je

Peníze z výkupného pomůžou teroristům,jedna z těch smažek konvertovala a chce zpět mezi ty hrdlořezy a lidé budou pokračovat sbíráním víček na nemocné Honzíky…

Další odpovědi
BANAN93

A jsou vůbec doma – nebo tam ty blbky utekly znova užít si ty peníze ? Hlavně že maj furt šátky na palici :D

Drap

Ono to neni tak úplně pravda v žádném státě, ale většinou se o tom nemluví.

Dismas

ČR také s únosci a teroristy nevyjednává-prostě jim dá, co chtějí