fcoop

Proč to na ukrajinské verzi „Odpovědí“ vypadá jak na hřbitově těsně po půlnoci?

Čas od času zahlédnete ducha = odpověď.
KDO se tak neúnavně ptá?

Doplňuji:
Třeba je to tak.Ale------KDO SE TEDY PTÁ?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.vid­povidi.com.ua/

Markantní rozdíl mezi českými, slovenskými a ukrajinskými odpověďmi. Jen bodové srovnání – na ukrajinských nejvyšší počet bodů 194, na slovenských 1242, na českých bylo nejvíc 50.000.

Zřejmě nejsou uživatelé tolik zvídaví, nebo si odpovědi vyhledají sami. Reklamy nezabírají. Lidé mají jiné starosti. Na našich odpovědích naopak přibývá otázek, na něž se dá najít snadno najít odpověď na Google. Pohodlnost?

Další odpovědi
www

Neznám.
Tady mně to ale občas připomíná jakýsi malý a jiný chat, díky čemuž je tu živěji. Tam to třeba není 😉

terry

Asi mají jiné podmínky připojení a jiné starosti.

kenyrts

Zde asi platí staré známé,že originál je vždy lepší než kopie.

suaeda

Souhlasím s s „terry“. Obyvatelstvo je tam celkově chudší a myslím, že tam není takový přístup k internetu tak jako u nás. Nemají také tolik času a možná trochu hraje i odlišná mentalita lidí.

Drap

Asi proto že je tam podstatně méně lidí a taky proto, že se nepodařilo tyto stránky zviditelnit tak dobře, jako české