Adam TutoLp

Proč to furt píše? Mam Samsung S5 a tam 16 gb SD card, ale kdyz chci neco stahnout tak napíse, ze nemam dostatek místa.

Ahoj mam problem mam Samsung S5 a mam tam 16 gb SD card ale kdyz chci neco stahnout tak to napíse ze nemam dostatek místa . Je uplne nova a mam tam i zaskrtnuty aby se to uukladalo na ni. Nevite cim to je? Dekuji .

Odpovědi
gecco

  1. kolik je na katřě místa???
  2. jak je naformátovaná???
  3. jak velký soubor na ni stahuješ???

Informace, že je úplně nová je asi tak relevantní, jako že venku svítí slunko.
:-O

mosoj

Třeba to místo opravdu nemáš.