Michal Kole

Proč tisknout pokyny pro volební komisi, pro mimořádné parlamentní volby, když je lze poslat člen elektronicky emailem ?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/241498-v-breclavi-se-roztocil-tisk-volebnich-materialu/

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž ne každý občan má neustále internet u sebe, dokonce ne každý má internet vůbec 😉
Doplňuji:
Česílko: ano a co?
Jsou to pokyny a mají tím pádem možnost si je prosludovat kdekoliv. Já už v komisi několikrát dělal a vím, jak to funguje 😉

Další odpovědi
led

K členstvu vo volebnej komisii nie je stanovená povinnosť vlastniť počítač, či email. Členom volebnej komisie môže byť aj človek z ulice, spôsobilý právnych úkonov a spĺňajúci zákonom stanovené podmienky.

anonym

Protože to jsou byrokrati, v komisi sice může být i občan, ale většinou jsou tam lidé z obecních úřadů. Ad www, volební komise má přístup k PC a netu, protože po sečtení odesílá výsledky na centrální volební komisi ( či jak se to jmenuje).