BANAN93

Proč ten Microsoft nedává k zakoupení licencovaných windows zdarma antivirus ???

který se dále zdarma updatuje http://www.you­tube.com/watch?v=2Vo5fGx­nJRE
přidávám video ze southparku (v pořadu padají sprostá slova – takže by se na něj neměl nikdo dívat)!!!!!!!!!!!!
Doplňuji:
firewall mám ..... a když to projedu programem spybot search and destroy tak to stejně najde škodlivé soubory.....

Nejlepší odpověď
badisko

proc by to delali ?…maj prece firewall…a Microsoft Security Essentials…a kdo dnes pouziva 98..

Další odpovědi
Bedy

Microsoft Security essentials je součást Windows 8 prosím…jen pod názvem Windows defender (nevím proč).
Původní Windows Defender z Vist a Sedmiček nahradil Microsoft Secuirty essentials, který umí likvidovat a chránit před ostatním typem malwaru (rootikity, trojani, červi,…), nejen tedy před spywarem jako (původní) Windows Defender.

Nový Windows Defender, který je součást Windows 8 je to samé, co Microsoft Secuirty Essentials, ale jmenuje se to prostě Windows Defender.

Spybot je zastaralý, firewall ve Windows je. A ten bohatě stačí.
Windows Firewall + Microsoft Security Essentials (nebo ve Win8 Windows Defender) = kvalitní ochrana zdarma, která nezpomaluje počítač, neotravující různými hláškami (kterým běžný uživatel kolikrát nerozumí) a je jednoduchá na použití.

mosoj

Defender a Microsoft Security Essentials bohatě stačí. Když chceš mít něco extra musíš zaplatit.