tornadolou

Proč ten čas tak rychle letí?

Nejlepší odpověď
kropitko

Běh času je tou jedinou spravedlností na světě.

Další odpovědi
hanulka11

odměřuje spravedlivě všem stejně ......lepší než kdyby se zastavil…

LaDy MuSiC

No, pokud zrovna sedíš na vlakovým nádraží a čekáš na vlak, tak ti spíš hlavou prolítne „Proč se ten čas tak pomalu vleče?“
V opačným případě letíš na vlakový nádraží, nestíháš,sleduješ hodinky a říkáš si „Proč ten čas tak rychle letí?“
Nuda a nepříjemné věci letí pomalu, příjemné věci letí rychle.
Akorát u toho případu kdy ti asi ujede vlak je vyjímka. :)

lexx

Žádný čas neexistuje, je to fikce. Ryze lidský subjektivní klamný dojem dán jednoduchým mozkem. Prostě není.

mosoj

Souhlasím s Vámi. Není na to jednoduchá odpověď. Mně by to také zajímalo proč je den, týden, mesíc, rok, pocitově kratší ?
Není to jenom můj pocit, slyším to i o od jiných lidí i mladých !!!
Osobně si myslím, že to úplně svést na zrychlení běhu života jenom nelze.
Třeba se opravdu vnímání času zrychluje i s biologickým životem ! Nebo to ovlivňuje jenom čas života, který se s věkem stává stále cennější. Pak by to ale nesedělo jak podotýkám na mladé lidi.