Sůwa

Proč téměř nikdy nehodnotí odpovědi tazatel?

Jsem tu teprve necelý měsíc a tak mám zatím minimum zkušeností. Toho jsem si ale už stačila všimnout, že mezi hodnotiteli nebývá tazatel. Má to nějaký důvod, nebo je to automatické, že odpověď hodnotí? Proč nelze použít mimo uživatelů Facebooku vlastní avatar je asi spíš dotaz na admina serveru, nebo to někdo ví? Jak se to řeší, když je potřeba dotaz, nebo odpověď doplnit fotografií – obrázkem ? Děkuji. Sůwa
Doplňuji:
To nehodnocení se ale netýká jenom neinformovaných nováčků, je to tak nějak pravidlem i u délesložících. Teď jsem zkusila pracně nahrát obrázek. Uvidíme, co to udělá.http://www­.nadapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2­011294nadap104729349­640230.jpg
Jo, a dala jsem dotaz úmyslně do rubriky zábava, ty by neměly být bodovány, ale jsou. Jak to ?

Nejlepší odpověď
anonym

Co se týče obrázku,tak tady se většinou vkládají přes http://www.na­dapenny.com/in­dex.php ,kde si nahraješ potřebný obrázek,okopíruješ odkaz a ten vložíš do otázky či odpovědi.Příklad: http://img.na­dapenny.com/t20/112­94/nadap103715594­690230.gif
Doplňuji:
Nedala jsi to do „zábava“ ,ale do „aktualit“.

Další odpovědi
www

Avatara umožňuje jen propojení s FB, tak to bohužel nastavil poskytovatel.
Hodnocení otázek palci většinou ti noví neví (neznají, moc možností také nemají) a proto to nedělají. Nepřečetli si asi pravidla – systém hodnocení.
Doplňuji:
Body z anket, jak mám vyzkoušeno, se týdně odečtou. Odkaz z mého mobilu nyní nepřečtu, snad odpoví jiní.

hanulka11

Kdo se zaregistruje měl by se seznámit s pravidly a podmínkami servru – vše najde úplně dole na stránce . Jistě , že záleží na lidech …kdo chce dá bod dá a kdo ne nedá, ale to už nikdo neporučí.
Slušné by mělo být… pokud dostanu odpověď snažím se ji ocenit./ tím se vlastně dotyčným děkuje/

a obrázek se ti povedl nahrát tak jsi šikulka , někdo používá i jiné adresy s obrázky -záleží jak kdo to má vyzkoušené.Já také používám nadapenny-je to jednoduché. Vždy se kopíruje druhý řádek z té tabulky a vloží se sem do otázky.

Anonymové nehodnotí – ti nemají tu možnost.

rosinka

Já jsem tu taky krátce a všimla jsem si toho. Měli by více hodnotit ti, kdo otázku zadali a anonymové by snad měli mít nějakou možnost taky,vždyť dostanou kolikrát užitečnou odpověď. Samozřejmě je tady možnost poznat, že někdo tady chodí, jako učitel ve škole a rozdává některým bodíky, jako jedničky, a obzvlášť premiantům třídy, možná nemoc z povolání. 😉

Sůwa

Já jsem zkusila nahrát ještě jeden obrázek, a zkopírovala jsem tu URL adresu úplně nahoře
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1294nadap125015858­550237.jpg

Sůwa

Další poznatek – skoro nikde se neuplatňuje možnost diskuze, i kyž by si to některé dotazy zasloužily. Proč? A to vložení obrázku se mi nepodaří otevřít, někomu jinému to jde? Sůwa

anonym

Nemáš mezi slovy a odkazem dostatečnou mezeru!

Sůwa

Tak dobře, udělám mezeru jako hrom :
http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2011294na­dap104729349640230­.jpg
Určitě jsem dotaz dávala do „zábava“ a tam ho taky nacházím, ale je pravda, že mi to moc nabídek nedalo, tak jsem jako podrubriku dala aktuality. Jen chybami se moudrá hlava učí a chybou spáchanou za novou chybu ručí. Sůwa

led

Pozor, ak sa odkaz automaticky neskráti, je v ňom chyba. V tomto prípade sa odkaz rozsekal medzerami
www.nadapenny­.com/linkingco­de.php?id[]=t2011294na­dap104729349640230­.jpg

led

ako v tomto prípade viď hore.