lorja

Proč televizor nereaguje?

Máme televizor Grundig VISION7 32–7952 T. I když byly v dálkovém ovladači vyměněny baterie a na ovladači kontrolka svítí, televizor nereaguje.Co s tím?
Doplňuji:
Televizor je 4 měsíce nový.Chci se nejprve s někým poradit,než ho půjdu reklamovat.

Nejlepší odpověď
mosoj

Dálkové ovládání bývá pro více přístrojů stejné značky. Volí se tlačítky. Podívejte se zda máte navolen televizor a ne video nebo DVD. To se za ty čtyři měsíce ty baterie již vybily ?

Další odpovědi
Miroslavst

Máte doma telefon s foťákem nebo digitální foťák?
Vezměte ho, vezměte do ruky ovladač a stiskněte jakékoli tlačítko na ovladači. Telefon nebo foťák dejte před čočku, která z ovladače vysílá signál a na displei nebo na foťáku musí být vidět rozsvícené světýlko. Pokud vidět není, je ovladač v čudu. Jinak než dig. foťákem nebo v telefonu to vidět není.

jakube33

Nemáte vymačkaná tlačítka?

lorja

Na ovladači byl studený spoj.Je opravený a funguje k naší spokojenosti.

lorja

Rady jsem vyzkoušela a vypadá to,že je ovladač nefunkční.Všem poradcům děkuji.

lorja

mosoji,prostě zkoušíme všemožně ovladač zprovoznit.Na tv nastavený je.

mosoj

Ano, ano já to tak beru. Ono to předčasné vybití baterií může signalizovat závadu ovladače.
Zkuste ještě jedny baterie, nejlépe alkalické.

mosoj

Televizor je v záruce tak to snad tak bolet nebude. Doufám, že nemáte ničím zakryté infračidlo na televizoru.