vondrys

Proč televize nevysílají na internetu všechny programy?

Zajímalo by mě proč jenom některé, a né všechny? Dobře, nějaké se dají najít v archivu, ale rozhodně se na všechny nedá dívat on-line.
Řekl bych že snad bude nějaký háček v reklamách či snad autorských právech, nebo něco úplně jiného?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, máte pravdu, jedná se o autorská práva.

Další odpovědi
Strange

autorská práva… nesmysl. Jde o něco jiného. U komerčních TV jde o to, aby se při připojení 6 000 000 lidí pořad nesekal ale byl přijímán počítačem bez čekání. U veřejnoprávní televize by to také mohlo být tak. Ale tihle mají nahrabáno tolik peněz, že by to už mohli zkusit přestavět. Veřejnoprávní televizi jde o vaše peníze. Chtějí aby jste platili za to, že se přes internet podíváte na cokoliv. Proto si myslím, že televize na internet nepatří. Ostatně tyto společnosti pouze parazitují na existenci internetu a nemají na něm žádný podíl. Chtějí abychom jim platili bez ohledu na to jestli máme televizní přijímač nebo ne. Televize chtějí zatěžovat internet. Ale internet má sloužit lepším cílům. TV si mají vytvořit jinou síť. Pokud existuje, jsou to televizní kanály.

zjentek

a kdo ti namluvil, že se nejde dívat na úplně všechny?

vondrys

Aha, tak až budou dávat kterýkoliv film na kterékoliv české TV stanici, tak mi sem prosím dejte odkaz ať se na to můžu podívat na internetu, ON-LINE.
Díky

zjentek

nevím, co máš porád s těmi archivy ..si pusť po netu přímo televizi v živém čase vysílání, né?

novakk

sleduj tu http://online­box.webnode.cz/