Michal Kole

Proč tátovi k získání práce vrátného stačilo jenom říci, že byl 25let v armádě a zaměstnabatel byl naprosto oslněn a

neměl dalších „otázek“ a „požadavků“ a tátu okamžitě z fleku přijal ?

Odpovědi
lukas.zmizik

na personálním hraje velkou roli první dojem, vystupování, pár slov k motivaci – to vše adekvátně ke kýžené pozici

hanulka11

co bylo dřív ,není dnes

AndyT

Tak vrátný se dá říci je ,, lehčí ´´ voják, a navíc tolik let zkušeností . . .

nimbus4

Protože vrátného zvládne dělat i lampasák z Moravy.

jirkajirka

Zeptej se zaměstnavatele. ja soudím že v armádě se naučil sebeobraně odražení utoku nebát se a zacházet se zbrani. Což muže být dobrý základ pro práci vrátného

Calimë

Tak jeďte na měsíc do války a už Vám bude jedno, proč Vás přijali, hlavně že
Proč pokládáš pořád samé otázky, pořád jenom práce, blah blah, práce…