Proč taky důchodci nedostávají od státu stravenky jako zaměstnanci od svého šéfa?

Nejlepší odpověď
Drap

Ze stejného důvodu jako je nedostávají studenti a žáci škol, bezdomovci,a řada dalších.

Další odpovědi
GM

Protože je dostávali jako zaměstnanci. Nebo měli zvýhodněné závodní stravování.
Protože stát není dojná kráva.

fablen

v našem městě je stále ještě jedna větší firma, která je důchodcům také poskytuje a i řada důchodců ze zemědělských družstev má tyto výhody

baghira

Zaměstnanci dostávají část výplaty ve stravenkách, protože je to pro zaměstnavatele (zatím) daňově výhodné. Důchodci daně neplatí, tak je to jedno.