Proč tak lidí šílí ?!

Do Štědrého dne zbývá 361 dní a oni už mají ozdobený stromeček !

Nejlepší odpověď
annas

Přece jen přítomnost je jistá, co bude v budoucnosti, nevíme. Je přece známé, že co je doma, to se počítá.

Nebo by nás zdobení stromečku okradlo o sledování TV.:-))

Další odpovědi
anonym

Jak říká Pavlík Morozov, vždy připraven.

Drap

Někdo je rád zkrátka předem dobře připraven.

zjentek

chlastačka by měla skončit sobotní nocí, nemá smysl to nějak protahovat

bolak

Představ si tu vzornou českou rodinku, která sedí 24. prosince u stromku, zpívá koledy, otec rozdává dětem dárky a jakmile rozdá poslední, tak ještě než ho stihne malý, obdarovaný rozbalit, otec už třímá v ruce jehličnan a snaží se ho nacpat do kontejnéru. :)

johana 56

Nešílí.Někteří čekají s odstrojováním stromečku na příchod Tří králů,jiní ho po tomto datu pouze uloží do igelitového pytle,aby byl připraven na příští Štědrý den.

lota

🙂 no a tady jsou i tipy, aby stromeček opravdu dlooouho vydržel: http://zena.cen­trum.cz/bydle­ni/clanek.phtml?id=76­6371🙂

marci1

Přece ho nebudou odstrojovat a strkat do skříně ! Stromek bez práce, stromek po celý rok ! 🙂