mrkwosh

Proc tady neni kategorie otazek ohledne odboru Filozofie?

Nejlepší odpověď
annas

Kategorie filozofie není přímo definovaná. Můžete však svou otázku z filozofie vložit do kategorie Věda, Ostatní věda.

Jinak na vaše „proč“ mohou odpověď jedině admin., kteří kategorie stanovili.

Další odpovědi
dědapetr

Dá se Filozofie dát pod vědu a pak ostatní.

led

Rozmýšľanie škodí zdraviu!
Kedže filozofia patrí medzi odbory, kde sa musí rozmýšľať…
Vkladáme to radšej neutrálne do kolonky: ostatní věda

arygnoc

kategorie vůbec – malý výběr.

buď rozšířit, nebo zrušit.

ale s tím asi nic nenaděláme.

DDarent

zeptej se admina

HOMER

Ale jistě že je.Vlastně je to tu celé jedno velké filozofování,a to v jakékoli kategorii,která tu již je.Není tedy třeba,aby tu byla filozofie dvakrát.