zjentek

Proč tady není četovací tlačítko?

já bych se chtěl na tolik věcí zeptat..
Doplňuji:
quentos: a co tady dělá komunita, když tady není chat, hmm?

Nejlepší odpověď
bolak

Kdybys navštívil kurz pozitivního myšlení, poznal bys že prakticky každé tlačítko je četovací.

Další odpovědi
quentos

tywoe přečti si ten kodex už jednou, aspoň to zkus, nebolí to… „Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat.“

Provozovatel serveru tady zjevně chat mít nechce, proto tady není chatovací tlačítko.

Ale ta otázka byla, předpokládám, stejně jenom provokativní…
Doplňuji:
k doplnění: pokládání otázek a odpovídání na ně, to tady komunita dělá, to se ovšem nerovná chat (definici chatu si doufám umíš vygooglit)

ponovotny

vždyť se furt ptáš ;) a navíc ti to furt někdo označuje jako zajímavé tak co chceš ještě víc ;)
ale zase by se klidně dalo požádat adminy aby vyrobili speciální četovací tlačítko pro zasloužilé odpovídače s odůvodněním, že je to proto aby mohli konzultovat to odpovídání ;)

Agneta

stačí,když je tu diskuzní a interní pošta…:)
+++
a že by ses chtěl na tolik věcí zeptat ? to ti nevěřím, protože se můžeš ptát a chatovat dost a furt, a ještě ses mne nikdy na nic nezeptal:(
asi by ses chtěl zeptat, jak to vypadá venku – no víš, tam za oknem, co svítí slunce, které jsi viděl asi tak někdy před lety – tak se nemusíš vůbec obtěžovat ten tmavý závěs z okna nějak oddělat – nejde to, je přibitý …♫♫ (fakt by mně zajímalo, kdy jsi byl naposledy venku).

a jaký chat bys tady ještě chtěl mít?

B4R-zahrabat do listí? ten už ani nemůže vědět co to je listí, tak maximálně tráva :DDD ♥Agneta♥

Beer4Real

Každým dnem se čím dál tím víc divím že ti ještě nezrušili účet za vkládání nesmyslného obsahu. Zasloužil bys to ;)

Nazdar Bazar

Beer4Real: To je poselství ! Nikoli nesmyslný obsah. Už by mohli spustit tabulku návštěvnosti.
Doplňuji:
ponovotny: To je vize ! Umožnit odreagovat se staré gardě v debatách.

cochee

Tywoe Quentos řekl „tywoe“… 😁

zjentek

B4R: to se právě pleteš ..mě si hýčkaj a ty to víš

zjentek

ponovotnej: supr a myslíš, že by také uměli změnit nick? ..bych teď chtěl bejt znejtek ..zařiď to ,)

ponovotny

to je maličkost, má to jen malinkatý háček, že pojedeš sbírání bodů od nuly, ale jestli se ti zjentek nelíbí … ;)

zjentek

neblázni, znejtek bez bodů ..jak by to vypadalo? Vždyť annas šla taky do annas s bodama, tak co je problém :Q

ponovotny

no ale ty nejsi ananas ;)

zjentek

no právě ..už to je důvod neházet mi klacky pod nohy

ponovotny

zjentek je stejně lepší nick

zjentek

no jo, jenže nezní tak moudře, jako já a to se ekluje ..tak sakra zařídíš to?

ponovotny

pošli dvě kila „jablek“ a budem se bavit ;)

zjentek

já myslel, že mi ještě čtyřicet deka „eurojablek“ připlatěj ..za můj nezištný zájem

zjentek

quentos: ..se snad vážně nedozvím, co tady dělá komunita nebo co

quentos

asi ne, protože jsem ti sice odpověděl, jenže tvá inteligenční bariéra ti to zjevně brání pobrat.
Takže ne, nedozvíš.
Komunita pokládá otázky a odpovídá na ně. To se ovšem NEROVNÁ chat. Jestli tohle nechápeš, už ti není pomoci. Tečka. Zdarec.

zjentek

..přitom i B4R, když si přešte kodex, tak pochopí, že seš tady nezávislej návštěvník a to v kontextu se slovem komunita zní dost blbě, když se podíváme na jeho význam ..ale já nejsem Agneta, takže 100% jistej si tím zase nejsem

Beer4Real

Co ti po tom ?
Zahrabej se do listí a spi.

zjentek

neprovokuj, mě dokáže vyprovokovat jenom.. -Agneta

Agneta

má to být dle principu, co se škádlí, to se má rádo?
B4R mi psal, že chce podat otázku:„Jak může mít největší úchylák na webu 8000 bodů?“ a jen s největším úsilím se mi podařilo mu to rozmluvit:DDDDDD

bolak

a kdo mu udělil ten titul?! já myslel že největší úchylák na webu jsem já ☹