zjentek

proč tady majitelé a vlastníci ani trošičku nepodtrhnou ten novej rok?

bude šest večír a nic ..to je takovej problém, přidat za logo nějakou jiskřící prskavku, raketu buk nebo ožralýho chirurga v pártyčepičce?
Mně by to třeba udělalo radost ..šťastný a veselý! Táta zjentek.

Nejlepší odpověď
gecco

Rovněž se připojuji – dneska už podruhé – první ´otázka´ s tímto tematem neměla dlouhého trvání…
😉
http://mowla.raj­ce.idnes.cz/nas­tenka/#PF2015m­.jpg

Další odpovědi
anonym

Málokdy s tebou souhlasím, ale tady bych udělal vyjímku. Ono by stačilo, kdyby uživatel „odpovědi.cz“ napsal, že nám, uživatelům, přeje vše nej…

Já tak činím a přeji všem to nejlepší v Novém roce!

anonym

Novej rok jsem zde podtrhnul svým přáním u kterého byly i odpvědi,ale nějakej šmejd to smazal.
Doplňuji:
Setapouch ,ty pomlč,tys psak právě to,že je to porušení kodexu z mí strany,když jsem otázku vložil,nevidíš si ani na kraj nosu.

setapouch

Nechápu proč, jsem rád, že je alespoň někde někdo normální.
Doplňuji:
Nechápu, proč by měli. Omlouvám se za nedorozumění.

gagaga

:-*

  • iv-

zjentek

satapouch: samozřejmě nominace

zjentek

..nejseš sám kdo nechápe, proč to tady nedali ..taky díky za kompliment

setapouch

Bohužel, je to přesně naopak. Mám už toho všeho po krk a jsme rád, když je někde od toho koncoročního šílenství klid :)

zjentek

buď normální ..po korektuře ruším nominaci :o
,)))

setapouch

:D

setapouch

Jugar: nemůžu za to, že nejsi schopný pobrat tak jednoduchá pravidla jako otázka, odpověď. A to, co jsi předvedl v soukromé zprávě („jdi do řiti s nějakýmy pravidly vole“), to snad ani nemá smysl komentovat. Pokud teda nemáš v úmyslu navštěvovat psychiatra.

anonym

Co jiného ti napsat,zasloužil bys víc,když ti něco vadí na mý otázce,vynech mě a bude ti líp.

setapouch

Jestliže otázkou označuješ větu oznamovací, pak je leccos jasné. V pravidlech je toto výslovně zmíněné, opravdu není moje chyba, že nejsi schopný to pochopit.

anonym

Ono to pochopilo dost lidí,jen ty jsi hlava dubová

setapouch

Přeji vše nej… je tedy podle tebe otázka. To vše vysvětluje.

zjentek

barbakan ..taky tě mám rád

anonym

Tobě taky přeji vše nej!!!snad přání v diskusi nebude nikomu vadit.

zjentek

..což mi ještě připomělo ten historický výběr otázek napravo..