iceT

Proč tady jistý uživatel v posledních dnech

neustále posílá jiného uživatele do jistého města a ještě mu odpovídá neadekvátním způsobem.Nelíbí se mi takové jednání tady na „veřejnosti“.
Doplňuji:
přesně toho mám na mysli

Nejlepší odpověď
bolak

Myslíš Boba PoMočovače nebo jde o někoho jiného?
Doplňuji:
Are, prosimtě co to zase žbrbláš :) … jak jako „dokonce i bolak“?? …jsi velice neinformovaný uživatel…vždyť já byl historicky úplně první osobou, která dostala na poradte.cz banána… a pokud v blízké době Michal Kole nějak výrazně nezabojuje, tak této nejvyšší mety dosáhnu i zde.

a co historicky první, to bych se ještě podcenil, vždyť předemnou tam vůbec žádný udělení BANu nebylo možný, čili já se vlastně zasloužil o zkvalitnění celé tamější poradny..a nikdo mi za to nikdá nepoděkoval…

Další odpovědi
briketka10

vždyť já mu říkala, že jestli nečetl kodex, tak se začnu ohánět :)
Doplňuji:
a ještě jednou jak urazí někdo Michala Kolesu tak jeho otázka odletí do věčných lovišť !!

anonym

Neznám Roberta_PM a tak nevím zda-li také nemá nějaké problémy. Což ale neomlouvá jeho chování a vyjadřování zde na Odpovědích, které je horší než Michala. Než někoho urazím, tak si zametu před vlastním prahem.
Doplňuji:
Drape, přesně tak.

Ar

Nechci se zastávat Roberta_PM, sám jsem ho v jedné odpovědi upozorňoval jesli je erudovaný určovat M.K. diagnozu.
Na druhou stranu, M.K. neuvěřitelně zahlcuje různá fora hovadinama a většinou dostane BAN. Na úplně stené myšlenkopvé úrovni je GVKB.
Pokud má být tato poradna brána,alespoň částečně vážně jako je Poradte.cz je opravdu nutné tyto jedince usměrnit. Jinak se tady začnou vyskytovat jen otázky tohoto typu a každý „normální“ tazatel, který čeká slušnou radu jsem ani nenakoukne.
Zajímavé na tom je, že otázky typu „bazén“ si Michal nedovolí na Poradte.cz dát, protože moc dobře ví, že by okamžitě zmizela. Tam se o to admin a „syslové“ opravdu starají takovýmto nesmyslným otazkám nedávají prostor. Nakonec úroveň můžete posoudit sami a narovinu, mámli být upřímný neuspěl by tam s „otázkama“ ani GVKB a dokonce by měl u některých otázek problem i Bolak.
Já osobně jsem tak trochu začal bojkotovat Poradte.cz někdy na podzim, ale rozhodně né kvůli otázkám, ale lidem , kteří odpovídají úplně na všechno a přitom o tom vědí úplný prd, ale to je na jinou debatu.
Takže vážení, jestli se má tato poradna alespoň vzdáleně přiblížit konkurenci jiná cesta než striktně hlídat dodržování pravidel nevede.

Drap

Podle mne to neni jen jeden. Poslední dobou se více lidí projevilo tímto nevhodným způsobem. Myslím, že každý je nějjaký, a takové ostré útoky a napadání sem určitě nepatří.

anonym

iceT, asi tuším, koho myslíš. Taky jsem se zde dočkala „kartáče“ a „kartáčků“, ačkoliv byly nezasloužené. Otevřenou kritiku beru bez výhrad, ale je fakt, že v zápalu boje to občas někteří lidé přehánějí.
Chybou je, že brát odpovědi.cz za „veřejnost“, je poněkud problém. Spousta lidí si tu dovolí skutečně „všechno“ právě proto, že se domnívají, že virtuální svět je anonymní.
Navrhla jsem , aby se dala dohromady pravidla, jak by podle nás registrovaných měly tedy otázky a odpovědi být formulovány, jak by měly vypadat. Pokud se zde jedná o nějakou úroveň webu, tak si stanovme pro to pravidla, která ale budou z něčeho vycházet a budou je opravdu všichni dodržovat.
Na partyzánskou válku jednotlivce mi zdejší prostor nepřipadá vhodný ani maličko.

pizlicka

je to tak jak pise ice T pise,a jsem rada,ze to pise verejne.ano krome roberta,ktery se vyjadruje k michalovi nejhur se pripojuji i dalsi.jsem v soku,ze vetsina dalsich.jedini nejmoudrejsi jsou briketka,drap a ice T.je videt,co vladne a jaci lide vladnou tomuto svetu,a jakeho spolecenskeho ducha vytvari.

iceT

Michal se možná ptá na nesmysly,těch nesmyslů je tady hodně i od jiných ,ALE to ještě nikoho neopravňuje titulovat ho debilem a doporučovat mu cestu do Dobřan.
Jinde ať má banů kolik chce,mě to zajímá tady.A pokud jsem se nespletla,tak urážení uživatelů sem taky nepatří.Ani nemusejí být sprosté.