band of brot

Proč stát nutí lidi rozprodávat vlastní majetek?

Když nebudete mít peníze na bydlení ani na jídlo, tak vám stát nic nedá. Bude vás nutit potupně rozprodávat váš majetek, abyste za utržené peníze měli na základní potřeby. Takže možná budete mít na jídlo, ale nebudete ho mít na čem uvařit, protože v bytě nebudete mít nic, věš rozprodané. Vlastně nebudete mít ani ten byt, pokud nebude pronajatý. Nebudete mít ani mobil, takže vás ani parchanti ze sociálky nebudou moci kontaktovat. Copak tohle je jednání hodné evropského státu 21. století krucinál??? Proč ještě darmožrouti z ministerstva práce a sociálních věcí žijí??

Odpovědi
ReHu

Pláčeš na špatném hrobě.
Zajdi za svým poslancem a apeluj tam.

Hlada

Už by se mělo ochladit.
Doba, kdy stát zabavoval podnikatelům majetek, je už minulostí. Dneska je stát tak benevolentní, že nenutí ani lemply a nemakačenky pracovat a ještě jim platí základní živobytí. Normální člověk pro získání příjmu sociálku ani jiný úřad nepotřebuje. Oni „parchanti ze sociálky“ a „darmožrouti z ministerstva práce“ se zabývají hlavně těmi, kteří to nedovedou.

Mimozemšťan

To je blbost !
Já pracovat nemusím a daří se mi dobře. To musíš jen vědět jak na to. Důležitým předpokladem úspěšného čerpání dávek v ČR je poněkud „ztmavená“ pleť.
S bílou pletí ?:-))asi daleko nedojdeš:-))