Proč stát a města skoro vůbec nepodporují elektronizaci a kvůli každé blbosti se musí osobně na úřad?

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž je to líná a neschopná úřednická našinerie, jejíž příslušníci se bojí o práci a navíc, mnozí cz tomu nerozuměli!

Další odpovědi
Rocker

Abychom zbytečně platili spoustu úřednických darmožroutů.

elektrikář

Vždť by spousta lidí přišla o práci. Takový formulář musí někdo vymyslet. Vy jej vyplníte úředník zkontroluje další na něj dá razítko musí se zaknihovat a uložit do archývu tam se znova zapíše. Co kdyby se jednou hledal a uloží zas má z jedním papírem další spousta lidiček co dělat a ty bys jim to chtěl zkazit. Zítra si vymyslí daší oběžník a ty budeš běhat. Od čerta k ďáblu a schánět razítka,

tom004

Napovídat na úřadě liidem,mohou co chtějí.Vždy se to dá později „upravit“.Ale v počítači to zůstane,a dost těžko se to později „upravuje“.