talka

Proč stále usínám?

Od mládí často a všude usínám: vestoje – u prkna při rýsování, při návštěvě volejbalu, ve frontě (na šatenky; taď u TV i u PC – dopoledne i odpoledne a spím 7 hodin); na motorce (u Bratislavy – silnice na Znojmo – topolová alej – jak se v dálce sbíhala, zdálo se mi, že tam vystupuje kouř – honem jsem si ztrhla brýle, aby mě ofouknul vítr). U holiče mě vždy budili (až teď v důchodu ne – asi jsem se už dospala). Není to dědičné? (Prý ano – dle pořadu v TV – syn též často usne) Teď ale zas usínám při každém pořadu – dopoledne i odpoledne.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Možná máte narkolepsii.
Doplňuji:
mowla: Na motorce je to dost drsné :D Krom toho také bych záviděl ( zejména v noci někdy nezaberu.) :)

Další odpovědi
anonym

„Spavost“ může být dědičná, může ale indikovat i některá onemocnění – tady to asi přesně nezjistíme…
😉

http://cs.medi­xa.org/prizna­ky/nadmerna-spavost

Usínat na motorce (za volantem) je drsné – ale jinak by ti mohla spousta lidí závidět (i nahlas).
😉

Nechápavé

Tak jdi k doktorovy