Klarisa

Proč stále pokašlává?

Moje nejstarší dcera už delší dobu pokašlává,jen tak nasucho,myslím,jes­tli to nemá od nervů,protože se pořád učí od rána do večera a má nervy ze zkoušek.Je na vysoké škole.Také byla rok v cizině,je sice doma rok,ale nemohla se nakazit v cizí zemi?Posílám ji k lékařce,ať jí pošle na rentgen plic,ale nechce jít.Mám o ní strach.Jak ji přesvědčit?

Nejlepší odpověď
vagra

JAK NECHCE,PŮJDE A HOTOVO.Prosím vás,přece musíte mít víc rozumu než dcerka.Když vás neposlechne v otázce svého zdraví,tak opravdu nevím!
Sakra,chyťte ji za kragel/místní název pro límec/a jde se!
To už je opravdu moc!
Copak ani ta vás neposlouchá?

Další odpovědi
martina1

A nemůže to být alergie?Měla by hodně pít.Když je člověk zabrán do nějaké práce,tak často zapomíná na pitný režim,pak může mít sušší sliznice a proto jí dráždí ke kašlání.

Nuk nuk

A dcera je dospělá, předpokládám…
Pokud ano, ale nechce se jí k lékaři, tak ji nechte, ono jí to tam dožene samotnou, jako kdysi mne. Mám alergii a astma, celá leta jsem to „neřešila“, až to došlo tak daleko, že jsem si na plicní došla sama a dobrovolně.
Občas jí to připomeňte, že by to nebyl špatný nápad ta mzajít, ale rozhodnout se musí stejně sama.

Nákaza to zřejmě nebude – tedy podle toho, kde byla a jak je to dlouho, co se vrátila. Může to ale být alergická reakce nebo astma.

člověk

někdy to je takzvaný TIK,dělaný nevědomky,bez zdravotních příčin