Pokročilý

Proč stále pokašlává?

Moje nejstarší dcera už delší dobu pokašlává,jen tak nasucho,myslím,jestli to nemá od nervů,protože se pořád učí od rána do večera a má nervy ze zkoušek.Je na vysoké škole.Také byla rok v cizině,je sice doma rok,ale nemohla se nakazit v cizí zemi?Posílám ji k lékařce,ať jí pošle na rentgen plic,ale nechce jít.Mám o ní strach.Jak ji přesvědčit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

JAK NECHCE,PŮJDE A HOTOVO.Prosím vás,přece musíte mít víc rozumu než dcerka.Když vás neposlechne v otázce svého zdraví,tak opravdu nevím!
Sakra,chyťte ji za kragel/místní název pro límec/a jde se!
To už je opravdu moc!
Copak ani ta vás neposlouchá?

Další odpovědi:

Bronzový

A nemůže to být alergie?Měla by hodně pít.Když je člověk zabrán do nějaké práce,tak často zapomíná na pitný režim,pak může mít sušší sliznice a proto jí dráždí ke kašlání.

Stříbrný

A dcera je dospělá, předpokládám...
Pokud ano, ale nechce se jí k lékaři, tak ji nechte, ono jí to tam dožene samotnou, jako kdysi mne. Mám alergii a astma, celá leta jsem to "neřešila", až to došlo tak daleko, že jsem si na plicní došla sama a dobrovolně.
Občas jí to připomeňte, že by to nebyl špatný nápad ta mzajít, ale rozhodnout se musí stejně sama.

Nákaza to zřejmě nebude - tedy podle toho, kde byla a jak je to dlouho, co se vrátila. Může to ale být alergická reakce nebo astma.

Bronzový

někdy to je takzvaný TIK,dělaný nevědomky,bez zdravotních příčin

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.