marci1

Proč stále dotazy na volby ? Každý jistě ví, koho volit, popř. nevolit.

Nepřipadá mi to demokratické, ať se už jedná o jakoukoliv stranu. Promiňte, ale to je můj názor.
Doplňuji:
Pokud tu máme lidem radit, tak přece nemůžeme nikoho nabádat k tomu, jakou stranu má volit, kdo z našich známých ji volí nebo nevolí. O volbách lze chatovat na jiných stránkách. Omlouvám se, ale tak to cítím.

Nejlepší odpověď
mosoj

Když to víš tak ti to může být jedno. Já ti tvůj názor neberu tak ho nech i těm ostatním.

Další odpovědi
anonym

  1. ptají se agentury pro výzkum mínění a na základě anket vytvážejí odhady, za něž politické strany (resp. organizátoři jejich kampaní) velmi slušně platí (korigují na základě nich další průběh kampaní)
  2. ptají se lidé, kteří neuznávají právo každého na vlastní názor a snaží se u ostatních prosadit názor svůj
  3. ptají se lidé nejistí, kteří sice možná vědí „koho volit popř. nevolit“ – ale nemají tucha, proč vlastně – a ptaním si důvody vlastně zjišťují (resp. utvrzují)

Na dotazy „koho budu volit“ neodpovídám ani jedněm… 😉

anonym

Marci1, je to tím horší, že takový chatovací blázinec se tu opakuje při každých volbách. Při tom, kdo půjde koho volit, je naprosto osobní záležitost.
Škoda, že tu není Dr.Axl. Ten by takovéto dotazy dokázal prokádrovat i prostřednictvím příslušných paragrafů.
Doplňuji:
Marci, neomlouvej se. Už při předchozích volbách se řešilo, že toto je téma, které nemá na poradně své místo. Většina dotazů na volební téma byla po té smazána. Doufám, že admin zaúřaduje obdobně i tentokrát.

www

Ano, je to z toho důvodu, že nejen tito tazatelé považují Odpovědi.cz za chat, kde navíc mohou hrát o jakési body 😉

Jsemtady

Budes se divit ale je spousta nerozhodnutych volicu a na ne je tedkon hon. My s rodinou a sourozenci trebas vime ze budeme volit Okamuru, ty taky vis koho, ale leckdo jeste nevi, trebas proto, ze jeho vyvolena strana se tam nedostane, nebo se treba volicun ODS uz ods nelibi a koumou co daji a spousta lidi se politice nevenuje a tak ani neznaji pravdu kdo co a za kolik udelal.
Je pravda ze by se to melo zakazat jakekoliv debaty a dat lidem jen program a listky aby to bylo spravedlive a stejne spravedlive rozdelit mandaty ciste dle poctu hlasu. Ale to se nejspis nestane.

zjentek

je to o sdíleném prožitku. Je tento dost demokratický? Protože podle rčení- když se dva perou, třetí se směje, se sdílený názor moc nehodí. A pak jsou tady ti, kteří se mnohokráte omluví a pardonují, než takto sladce dosáhnou svého, marci1.