štamgast

Proč sněmona nejednává v pondělí?

Doplňuji:
Studovat na zasedání můžou o víkendu.

Nejlepší odpověď
Drap

Aby měli poslanci delší víkend

Další odpovědi
anonym

Ty neznáš "modré pondělí " ? To je den,před kterým se chlastá!

led

Oddychujú po náročných dňoch voľna – bez práce. Viete si predstaviť, ako je to namáhavé? Nezáviďte.
Ale na druhej strane, myslím, že pondelky využívajú na štúdium materiálov na zasadania.
Doplňuji:
„Studovat na zasedání můžou o víkendu.“ Nemajú teda podľa vás nárok na voľný deň?

Protiva

No to bude tím, že v pondělí je napadali samé pitomosti, tak jim raději udělali volno.