Avatar uživatele
Miroslavst

Proč smazal administrátor moji otázku?

Pokládám tuto otázku: Proč administrátor smazal otázku, kde jsem se ptal, jestli uživatel Ostrovidka sežrala všechnu moudrost světa, že má právo nadávat?
Tudíž se ptám znovu. Zajímá mě odpověď na mou otázku.

Doplňuji:
DOPLNĚNÍ ADMINISTRATORA
Váš příspěvek nebyl standardní otázkou podle Kodexu uživatele, nehledejte v tom žádná moudra.

V případně, že přetrvávají Vaše pochybnosti o rozhodnutí admina, napište email na info@odpovedi.cz.

administrator

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5094 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BENYTA

Taky jsem narazila ve „svém“ oboru – zvířata na její odpověd,jen jsem valila oči.Na dotaz,jak se pozná,zda je fena březí,odpověděla – MÁ VELKÝ BŘICHO – a dále jen připomínky k pravopisu a mluvnici.

před 5094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

No důležitý je, že si to tady ostatní uživatelé přečtou, co je Ostrovidka zač, když takto uráží:
jsi vůl, proč to děláš? A správně je byste a půjčit mně (jako komu, víš, 3.pád).
Hodně stěstí ve hře.

před 5094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

Miroslave, hlavně se nesnižujte na úroveň uživatelů jako Ostrovidka tím, že budete pokládat otázky jako je tato nebo ta, která Vám byla smazána. (Chci říct, k čemu jsou takové otázky dobré? Prospějí někomu? No, asi tak jako odpvědi Ostrovidky).

před 5093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

tak doufám, že si to ta přechytralá přečte – jestli si myslí, že si tím tady získá respekt, tak je na omylu. Jsme tu, abychom si pomáhali a ne abychom se prvoplánovitě kritizovali. Zavrženíhodné je, že nepřehodnotila to svoje kritizování po svém faux pas s uživatelem Mafia777, jehož pravopis obzvlášť tolerujeme, protože o něm víme, že je cizinec. Ne, nepřehodnotila – vesele si kritizuje dál. Tak se na ni, přátelé, vykašleme. Neříkám, že je od věci občas vytknout chybu a poučit – ale proboha VŠEHO S MÍROU!

před 5094 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek