Avatar uživatele
nikolqa.o

Proč složky ve Win 10 neodpovídají?

Dobrý den,

mám problém, který už mi celkem leze krkem a google mi neporadil.

Na notebooku mám Win 10 a teď se mi poslední 2 dny stává, že mi neodpovídají složky. Do každé složky se dostanu, zobrazím obrázky, spustím videa, otevřu soubory i další složky ve složce, ale když kliknu na obrázek, video nebo složku pravým tlačítkem a chci obrázek přejmenovat, tak se mi nezobrazí tabulka s výběrem a složka začne neodpovídat. To samé se stane, i když chci ve složce vytvořit novou složku (vytvořit složku na ploše jde v pohodě). Jediné co s neodpovídající složkou jde udělat, je vykřížkovat. Po vykřížkování mi ztmavne obrazovka a když znovu naskočí, vypnou se mi všechny před tím otevřené složky.

Nefunguje mi to jen v počítači. Na externím disku mi všechno jde v pohodě.

Nevíte prosím co s tím. S tímhle se nedá pracovat. :( Děkuji.


Zkoušela jsem to, stejně jako jsem zkoušela vyčistit registry CCleanerem, spustila jsem opravu chyb disku i defragmentaci disku a nic nefungovalo a notebook se k tomu všemu ještě 10 minut vypínal.

Dnes už jsem ze zoufalství spustila opravu systému a naštěstí to teď funguje (snad to chvíli vydrží). Myslím si, že se mi asi nainstalovali špatně aktualizace Windowsů, protože se to začalo sekat po jejich instalaci.

Zajímavá 0 před 3170 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

skúšali ste sa pohrabať v „možnosti složky“?

😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek