nikolqa.o

Proč složky ve Win 10 neodpovídají?

Dobrý den,

mám problém, který už mi celkem leze krkem a google mi neporadil.

Na notebooku mám Win 10 a teď se mi poslední 2 dny stává, že mi neodpovídají složky. Do každé složky se dostanu, zobrazím obrázky, spustím videa, otevřu soubory i další složky ve složce, ale když kliknu na obrázek, video nebo složku pravým tlačítkem a chci obrázek přejmenovat, tak se mi nezobrazí tabulka s výběrem a složka začne neodpovídat. To samé se stane, i když chci ve složce vytvořit novou složku (vytvořit složku na ploše jde v pohodě). Jediné co s neodpovídající složkou jde udělat, je vykřížkovat. Po vykřížkování mi ztmavne obrazovka a když znovu naskočí, vypnou se mi všechny před tím otevřené složky.

Nefunguje mi to jen v počítači. Na externím disku mi všechno jde v pohodě.

Nevíte prosím co s tím. S tímhle se nedá pracovat. :( Děkuji.

Zkoušela jsem to, stejně jako jsem zkoušela vyčistit registry CCleanerem, spustila jsem opravu chyb disku i defragmentaci disku a nic nefungovalo a notebook se k tomu všemu ještě 10 minut vypínal.

Dnes už jsem ze zoufalství spustila opravu systému a naštěstí to teď funguje (snad to chvíli vydrží). Myslím si, že se mi asi nainstalovali špatně aktualizace Windowsů, protože se to začalo sekat po jejich instalaci.

Odpovědi
arygnoc

skúšali ste sa pohrabať v „možnosti složky“?

😉