Pokročilý

Proč složky ve Win 10 neodpovídají?

Dobrý den,

mám problém, který už mi celkem leze krkem a google mi neporadil.

Na notebooku mám Win 10 a teď se mi poslední 2 dny stává, že mi neodpovídají složky. Do každé složky se dostanu, zobrazím obrázky, spustím videa, otevřu soubory i další složky ve složce, ale když kliknu na obrázek, video nebo složku pravým tlačítkem a chci obrázek přejmenovat, tak se mi nezobrazí tabulka s výběrem a složka začne neodpovídat. To samé se stane, i když chci ve složce vytvořit novou složku (vytvořit složku na ploše jde v pohodě). Jediné co s neodpovídající složkou jde udělat, je vykřížkovat. Po vykřížkování mi ztmavne obrazovka a když znovu naskočí, vypnou se mi všechny před tím otevřené složky.

Nefunguje mi to jen v počítači. Na externím disku mi všechno jde v pohodě.

Nevíte prosím co s tím. S tímhle se nedá pracovat. :( Děkuji.

---------------

Zkoušela jsem to, stejně jako jsem zkoušela vyčistit registry CCleanerem, spustila jsem opravu chyb disku i defragmentaci disku a nic nefungovalo a notebook se k tomu všemu ještě 10 minut vypínal.

Dnes už jsem ze zoufalství spustila opravu systému a naštěstí to teď funguje (snad to chvíli vydrží). Myslím si, že se mi asi nainstalovali špatně aktualizace Windowsů, protože se to začalo sekat po jejich instalaci.

Odpovědi:

Zlatý

skúšali ste sa pohrabať v "možnosti složky"?

;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.