Avatar uživatele
anonym

Proc slavite vanoce a co vas vede k tomu vanocnimu shonu?

Co vas k tomu vede? Proc oslavujete vanoce? Kdo to vymyslel?
Obchody uplnej blazninec vsude shon nadavky lidi a pak najednou jeden druhemu preje stastne vanoce. Neni to jen pretvarka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Neonka před 4877 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jakej shon,,,každý rok jsem v naprostém klidu,,je to den, období jako každé jiné,,jen se cpu několik dní v kuse dobrotama,,:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Neonka

Vánoce mám ráda a vyhýbám se všem situacím, které by mi je mohly otrávit. Dárky nakupuju včas, nákupy taky, na poslední chvíli snad jen veky a čerstvé pečivo.
Stres nepodporuju, dám dětem na vybranou, jestli chtějí péct cukroví, nebo jít bobovat. Pokud se nikomu do pečení nechce, tak to nehrotíme, co chybí se dá jistě dokoupit. Do ničeho se nenutíme, hlavní je pohoda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To je otázka. I malé dítě ví,že bez infarktu a zapíchnuté kosti v krku(ideální je – dusit se)
není radosti.
Proč přetvářka? Tak by se „přetvařoval“ leda imbecil.
Prostě – tradice. Pořád lepší,než chodit jásat do prvomájového průvodu.
A hlavně – Vánoce -to je hlavně dětská věc.
Největší radost je způsobit někomu radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vánoce vynalezli obchodníci a židi.
http://www.no­vinky.cz/vano­ce/218678-nazvy-predvanocnich-nedeli-vymysleli-obchodnici.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to zvláštní,jsem generací vychovaná ateistka,ale vánoce jsem vždy slavila jak pravý křesťan,nenechala si je nikým a ničím otrávit po celá léta.Velikonoce -ty ne,sama nevím proč!To kouzlo vánoc mě bere a dojímá!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek