zdenekps

Proč skončili, TV Pětka a Genus plus?

Proč skončili, TV Pětka a Genus plus? Skončili definitivně nebo je to dočasné?

Odpovědi
redy

Dočasný dělaj na dalším projektu

mosoj

Genus neznám, ale jestli to mělo programy jako Pětka se nedivím. Ldykoliv jsem to pustil, byla tam nějaká ježiba jako vědma, nebo svlíkačka za kačku, kterou prováděla ženština s obhroublým hospodským hlasem.

jirkajirka

Nejrychleji vyprané peníze v České republice

Ar

Mosteckejm tunelářům šáhli ve „švajcu“ na tintily a najednou jich bylo málo takže přitroublá TV5 skončila.
Pokud jde o Genus, tak nevím co zastupitelstvo čekalo od tak šíleného kanálu kde si politici dělali jen reklamu.
Východočeská televize V1 je v pohodě koukatelná. Tam si mají liberečáci vzít příklad jak se dělá regionální televize.

Takže dofám, že TV5 a Genus se už ve stejné podobě neobjeví

anonym

Neměli peníze.

undelete+

A kdy skončí G+ který supluje FB? Definitivně.