Zvědavý

Proč skončil seriál Dr. House??

Byl moc úspěšný, po celou dobu natáčení. Co se stalo? díky

Ale prosím vás, děj není relevantní (ten přizpůsobí), o ukončení seriálu rozhodují producenti a taky trochu představitel hlavní role. Tak proč to ti producenti zabalili?

Nejlepší odpověď
iceT

Nevím kolik dílů a sérií ta která tv stanice odvysílala, ale seriál byl ukončen osmou řadou řadou v roce 2012. Poslední díl končil tak, že House měl jako zahynout s pacientem při požáru domu, ale nebyla to pravda a House pak volal tomu kamarádovi onkologovi, který mu za to vynadal.

Awe,díky za upřesnění 🙂

Další odpovědi
Awe

iceT: Jenom doplním, fingovaná smrt byla proto, že Wilson umírá na rakovinu a má posledních 6 měsíců života, House měl nastoupit do vězení právě na 6 měsíců, a tudíž by nemohl být se svým nejlepším přítelem v poslední chvíli jeho života

anonym

Asi na tu stupiditu nikdo nechtěl koukat. Přestaň čučet na bednu a začni žít.

quentos

Neskončil, jen ho Nova přestala vysílat.
Důvod je jasný, tato stanice upřednostňuje komerční slátaniny před kvalitními díly…

marci1

Úspěšný byl. Skončil kvůli nížší sledovanosti. „Americká sledovanost ale v posledních dvou letech klesala na zhruba polovinu z původních 20 milionů diváků, kteří si program pravidelně zapínali. Seriál byl čtyřikrát nominován na cenu Emmy, ale ani jednou ji nezískal.“

http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/serial-dr-house-skoncil-0vh-/televize.aspx?c=A120522­_115900_televi­ze_jaz

Emefej

Nevím, neznám. Většina seriálů skončí při poklesu sledovanosti.