Proč škola neručí za věci ve skříňkách? Ani učebnice a sešity si tam nesmíme dát a musíme se s nimi každý den tahat

Nejlepší odpověď
WeeBear

Aby škola mohla za něco ručit, tak by Ti pak musela poskytovat odpovídající náhradu při ztrátě, vyšetřovat, kdo ze studentů to byl, případně ve ztrátě dražších věcí volat policii.

.. Podle mě je blbost, abysme si ve skříňce něco nechávali. Ve školní skřínce mívám jen přezuvky, v době vyučování tam místo nich mám boty, kabát, případně ještě šátek. Učebnice přece unese každý, do batohu se vždy vše vleze a pokud nemá dotyčný problém se zády, tak nevidím sebemenší problém.

Další odpovědi
Syd

Protože skříňky nejsou trezory a školy nemaj prostředky na případnou náhradu. Já si ve škole nechávám většinu knížek. Od tý doby, co jsem na střední, jsem sice už o pár přišla, ale i tak myslim že je to lepší, než se s nima zbytečně tahat. A dokud mi nezmizej všechny, radši jich pár oželim a koupim si holt novou. A to nemáme skříňky, nechávám si to ve třídě. To vám ty skříňky kontrolujou? Jestli ne, tak nevim, s čím máš problém. Prostě si je tam nechávej a nikomu se tím moc nechlub.